ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ТА ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
Гладун Костянтин Володимирович – викладач вищої категорії, старший викладач. Голова циклової комісії.
Освіта:
– Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка ("Вчитель фізики, математики та інформатики").
Закріплені дисципліни:
– Фізика;
– Фізика (вища);
– Інформатика;
– Обчислювальна техніка і програмування.
Сайт викладача: Фізика для допитливих
Глущенко Олег Петрович – викладач вищої категорії, викладач-методист.
Освіта:
– Львівський державний інститут фізичної культури ("Фізична культура і спорт");
Закріплені дисципліни:
– Фізична культура;
– Фізичне виховання.
Зубенко Юлія Анатоліївна – викладач першої категорії.
Освіта:
– Кременчуцький державний політехнічний університет ("Екологія та охорона навколишнього середовища").
– Дніпропетровський університет економіки та права ("Фінанси").
– Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка ("Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)").
Закріплені дисципліни:
– Біологія;
– Хімія;
– Хімія (вища);
– Екологія;
– Екологія (вища).
Солошенко Тетяна Віталіївна – викладач вищої категорії.
Освіта:
– Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка ("Вчитель математики і фізики").
Закріплені дисципліни:
– Математика;
– Основи вищої математики.
Сухов Олександр Васильович – викладач вищої категорії, старший викладач.
Освіта:
– Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка ("Вчитель фізики і математики").
– Українська державна академія залізничного транспорту ("Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту").
Закріплені дисципліни:
– Астрономія;
– Основи вищої математики;
– Обчислювальна техніка і програмування;
– Практичні роботи на ПК;
– Інформатика.
Сайт викладача: https://avsuhov.pl.ua
Шемет Валентина Миколаївна – викладач вищої категорії.
Освіта:
– Кіровоградський державний педагогічний інститут ("Вчитель фізичної культури").
Закріплені дисципліни:
– Фізична культура;
– Фізичне виховання.